Apartmány

Studio 

Max. počet osob: 5

Rozloha: 42 m2

Cena (sezóna):

od 1690 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1390 kč/den/apartmán

Apartmán pro 5 osob

Max. počet osob: 5

Rozloha: 46 m2

Cena (sezóna):

od 1790 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1450 kč/den/apartmán

Apartmán pro 5 osob

Max. počet osob: 5

Rozloha: 42 m2

Cena (sezóna):

od 1790 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1450 kč/den/apartmán

apartmán pro 6 osob

Max. počet osob: 6

Rozloha: 52 m2

Cena (sezóna):

od 2090 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1750 kč/den/apartmán

Jen několik málo tipů za poznáním

Český krumlov

Křivolaké uličky, romantická zákoutí a unikátní komplex měšťanských domů s impozantní dominantou zámku nad meandrem Vltavy, vynikající výstavy umělců světoznámých jmen, koncerty, hudební festivaly, divadelní představení, hospůdky, kavárny i středověké krčmy, pestrá směs turistů z celého světa, to vše je Český Krumlov - malé ale zároveň kosmopolitní město s jedinečnou atmosférou, obklopeno neporušenou, krásnou přírodou. Od roku 1992 je zapsáno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

 Otáčivé hlediště Český Krumlov je více než půl století významným a ve světovém měřítku i ojedinělým reprezentantem přírodního plenérového divadla s originálním řešením a využíváním scénického prostoru.

https://www.otacivehlediste.cz/uvod

Lipenská přehrada

42 km dlouhé a 12 km široké jezero

Stezka korunami stromů Lipno, celorepublikový unikát a první stezka svého druhu v České republice, přivítala své první návštěvníky 10. července 2012.

https://www.stezkakorunamistromu.cz/

Kleť a Koloběžky 

Z vrcholu Kleti je výborný rozhled do všech světových stran, na Šumavu, Budějovickou pánev a za vhodného počasí jsou viditelné vrcholky rakouských Alp. V nejstarší kamenné rozhledně v Čechách je umístěna stálá výstava - Kulturní a přírodní význam Kleti. Na vrcholu Kleti se nachází Astronomická observatoř Kleť, pobočka Hvězdárny a planetária v Českých Budějovicích.

Z vrcholu Kleti se můžete svézt na koloběžce a projeďte se v CHKO Blanský les, zažijete nezapomenutelnou jízdu s převýšením až 630 metrů.

http://www.kolobezky-krumlov.cz/

....Třeboň , Novohradské Hory , hrad Dívčí kámen , Kláštery Vyšší Brod a Zlatá koruna ............

Český Krumlov , Kaplice , Velešín , Novohradské Hory , Lipno , Třeboňsko , Otáčivé Hlediště , Vltava , Šumava , Polužka , Věžovaté Pláně,

Český Krumlov , Kaplice , Velešín , Novohradské Hory , Lipno , Třeboňsko , Otáčivé Hlediště , Vltava , Šumava , Polužka , Věžovaté Pláně