Apartmány

Studio 

Max. počet osob: 5

Rozloha: 42 m2

Cena (sezóna):

od 1690 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1390 kč/den/apartmán

Apartmán pro 5 osob

Max. počet osob: 5

Rozloha: 46 m2

Cena (sezóna):

od 1790 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1450 kč/den/apartmán

Apartmán pro 5 osob

Max. počet osob: 5

Rozloha: 42 m2

Cena (sezóna):

od 1790 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1450 kč/den/apartmán

apartmán pro 6 osob

Max. počet osob: 6

Rozloha: 52 m2

Cena (sezóna):

od 2090 kč/den/apartmán

Cena (mimo sezónu):

od 1750 kč/den/apartmán

za sportem

Volný čas

Na jih od apartmánů se již nachází jen kopcovitý terén s krásnými lesy, které můžete využít na procházky, houbaření nebo vyjížďky na horských kolech, zato na sever jedete přes vesnici Věžovatá Pláně, která je přes více jak 750 let starou vesničku se 115 obyvateli a kostelem Sv. Anny, během pár chvil na cca 550m n. m., kde mezi krásnými jihočeskými vesničkami můžete provozovat rodinou cykloturistiku v jen velice mírně zvlněné krajině.

Cykloturistika a turistika

V okolí se nachází mnoho stezek pro cyklisty a turisty, které navazují na Lipensko, Novohradsko a Krumlovsko. Vybrat si můžete od těžkých terénů pro horská kola, až po asfaltové povrchy cest, které spojují místní vesničky.

Tenis

Ve vsi je možné využívat tenisový kurt s umělou trávou a osvětlením, na hřišti lze hrát např. nohejbal nebo volejbal. Tento kurt je majetkem obce a je zpoplatněn.

Golf
8 minut autem od apartmánu je 18-ti jamkové hřiště golf clubu Český Krumlov, kam se dostanete zcela bez komplikací, protože ze směru od Věžovaté Pláně neprojíždíte městem. Více o golfovém hřišti na www.golfck.cz

Rafting

Hosté si mohou objednat raft i s odvozem od apartmánů, nebo si dojet např. do Českého Krumlova a tam si ho zapůjčit. Vřele a rádi doporučujeme trasu přes Český Krumlov, která má velký a kladný ohlas od hostů, kteří ji sjeli, je plná jezů, hospůdek přimo u řeky a i lidé, co již maji Český Krumlov prošlý, potvrdili, že pohled na zámek i město z řeky je opravdový zážitek.

 

 

Houbaření

 Hlavní houbařská sezona u nás začíná v druhé polovině prázdnin a trvá do konce babího léta. Připravili jsme pro Vás košíky a síta na sušení Vašich úlovků.

A nebo jen lenošit a s volným krokem pozorovat okolní přírodu